דף הבית
אריזה תרמית

אריזה תרמית

שימוש במוצרים סופחים/שומרים על טמפ’ המוצר קיימים בשוק זמן רב, הטכנולוגיה מתבססת על עקרונות התרמודינמיקה של מעבר אנרגיית חום מגוף בטמפרטורה גבוהה לגוף בטמפרטורה נמוכה או להיפך. מעבר החום מתבצע דרך שלוש שיטות: הולכה, הסעה וקרינה.

אריזה גמישה הינה שיטת אריזה אידאלית ליישומים אלו, מתוך האפשרות לשילוב שלושת עקרונות התרמודימיקה להעברת האנרגיה. השילוב של יריעות פלסטיק אשר ניחנות יכולות נמוכות של העברת חום/קור בהולכה (מבודדות), ביחד עם יריעות הקיימות בשוק המכילות שכבות אויר כלוא בין השכבות תורם לבידוד חום מתוך עיקרון ההסעה של אנרגיית חום/קור ובשילוב של יריעות מטאליות המשמשות כריפלקוטר לקרינת אינפרה אדומה (חום). יוצר מוצר אידאלי הבידוד.

בתחום האריזה הגמישה ליישומי אריזה של מוצרי מזון ותרופות וציוד רגיש דרושה אריזה חדשנית המשלבת את יכולות הבידוד הגבוהות הניתן לייצר על ידי שימוש בהדבקת שכבות בתהליך למינציה ושמירה על יתרונות האריזה הגמישה כשומרת על המוצרים מפני חמצן, אור ולחות.

צוות הפיתוח בגלובל רוטו שקע המורכב מ5 מהנדסים המובילים בישראל בתחום מר ליאור ברגר, רוני מוזס , בעלי נסיון, עוסק בפיתוח כולל איתור חומרים מתאימים לבידוד חום/קור ואשר ניתן לבצע איתם תהליכי למינציה מסוגים שונים. בהמשך הפרויקט תיוצר האריזה החדשנית למוצר מוגמר כגון שקיות בגדלים שונים על מנת לבחון את איכויות הבידוד המתקבלת.

השוק העסקים הקטנים מקבל בימים אלו תפנית, מתוצרת B2B לתצורת B2C. עם התפנית של מכירה ללקוח הסופי, השתנה כל השוק ההובלה והמשלוחים המבוצעים על ידי עסקים קטנים וגדולים היישר לדלת הלקוח/צרכן. מתוך שינוי שוק זה, ניתן לראות דרישה בשוק היום לאריזה מתוחכמת אשר תענה על הדרישות לשמירה על המוצר. זאת בשביל לשפר את איכות המוצר המגיע ללקוח, גמישות ביכולת ההפצה, ושיווק מוצרים שעד היום לא היה ניתן למכור בשיטה זו.

בתחום המזון יש דרישה שרק עולה למוצרים טריים, קפואים באיכות גבוהה המשווקים ללקוח עד לביתו. מכירה ומשלוח מוצרים אלו דורשים אריזה מתאימה של המוצרים בהתאם לדרישות.

בתחום הרפואה יש היום נתח ניכר של תרופות הדורשות שמירה בקירור לפני השימוש, ויש לארוז אותם בצורה שתישמור עליהם מרגע המכירה על ידי הרוקח, ועד הגעת הלקוח הביתה.

ולכן צוות הפיתוח בגלובל רוטו שקע עוסק בפיתוח למספר סוגים של אריזה השומרת על חום/קור. מהתאמה של האריזה למכונות אריזה מתקדמות הפועלות באופן אוטומטיות ועד ייצור שקיות בגדלים שונים במחלקת הגימור שבמפעל.

למידה נוסף צרו איתנו קשר עוד היו ונשמח לסייע

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה