דף הבית
דפוס פלקסו – כל מה שאתם חייבים לדעת

דפוס פלקסו – כל מה שאתם חייבים לדעת

קיימות כיום מס' שיטות דפוס. השכיחה ביותר שנספר לכם עליה מיד היא דפוס הפלקסו.

אז מה הוא דפוס הפלקסו?

בשיטת הפלקסו, ההדפסה עצמה נעשית על ידי גלופה פולימרית, על בסיס חותמת משרד פשוטה. השיטה מבוססת על עיקרון ההדפסה הישירה – עיקרון שאומר ששטח ההדפסה מודפס בצורה ישירה מגלופה. אנו בגלובל רוטו שקע, מקפידים על דפוס פלקסו עם איכות מעולה לצד שלל יתרונות משוכללים ועם מכונה חדישה בעלת  8 צבעים.

מהם היתרונות של דפוס הפלקסו?

  1. הנוחות – מכונות הפלקסו מורכבות פחות. יש בהן פחות חלקים, הן דורשות פחות אחזקה שוטפת, והן אינן מצריכות הכנות הדפסה רבות. בקיצור – פחות כאב ראש.
  2. המגוון – בשיטת הפלקסו תוכלו להדפיס כל מה שתרצו על מגוון גדול יותר של חומרים מסוגים שונים, כמו: פלסטיק, יריעות פוליאתילן, יריעות מחומרים פלסטיים, יריעות טקסטיל, ניילון, למינטים ובדים.
  3. בזכות הגמישות של גלופת הפולימר ושאר תכונותיו הייחודיות של הפולימר, ביניהן היכולת להתאים את עצמו למשטח עליו מדפיסים, בלעדיות אשר קיימת רק בדפוס הפלקסו.

 

דפוס פלקסו – לא מה שהיה פעם

עם השנים דפוס הפלקסו עבר תהליך השתכללות בעצמו, והיום השיטה היא מתקדמת בהרבה ממה שהייתה קודם לכן. סוגי הגלופה, איכויות הצבע ואיכות ההדפסה בדפוס הפלקסו השתנו כולם.

מגלופה עשויה גומי השתדרגנו בפולימר מידעני, וכך גם מיציקה של תבנית התקדמנו אל ייצור גלופה על ידי קרן לייזר ממוחשבת, מדויקת וחדה. במקביל, יצרו צבעים גבוהה יותר עם תכונות מתקדמות יותר שמותאמות לצרכים השונים של עולם הדפוס, ובייחוד לעולם הדפוס של אריזות.

מכונות דפוס הפלקסו שלנו משוכללות בהרבה, בעלות איכות מעולה ואפילו יש לנו מכונה חדישה 8 צבעים!

איך השיטה עובדת?

גלופת הפולימר נצרבת בפולימר על ידי קרן לייזר, אשר ידועה ברמת דיוק גבוהה מאוד. גלופת הפולימר מודבקת על גליל הדפסה. הגליל מסתובב, ובעזרת מיכון אוטומטי הגלופה מקבלת צבע מגליל האנילוקס. כעת, לאחר שהגלופה נצבעה, הגליל ממשיך להסתובב, ומדפיס את המבוקש על המשטח.

מה ההבדל בין דפוס פלקסו לדפוס שקע?

דפוס שקע גם הוא סוג של שיטת דפוס. דפוס שקע ודפוס פלקסו נבדלים זה מזה במספר היבטים, ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות. בחרנו להציג לכם כמה:
ההבדל בין דפוס פלקסו לדפוס שקע

מכונה חדישה 8 צבעים

לנו בגלובל רוטו שקע יש מכונה חדישה של דפוס פלקסו, בעלת 8 צבעים, מתקדמת ביותר עם כל החידושים והשכלולים החדישים הקיימים היום. הניסיון והרקע המקצועי שלנו, יחד עם המכשור ועם המכונות המתקדמות שלנו, מאפשרים לנו לבצע הדפסות ייחודיות וליצור את האריזה המושלמת עבורך.

דפוס פלקסו – איכות מעולה

גלובל רוטו שקע מאז ומתמיד משקיעה באיכות הדפסה על אריזות גבוהה ביותר. איכות ההדפסה במכונת דפוס הפלקסו המתקדמת שלנו היא מהרמה הראשונה, ואנחנו לא מסתפקים בבינוניות.

התקשרו אלינו להדפסה על אריזות גמישות באמצעות טכנולוגית דפוס הפלקסו,
ותיהנו מטכנולוגיה חדישה, נוחה,
שמאפשרת לכם להדפיס על הכול בלי כאבי ראש ובלי דאגות.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה