דף הבית
חיזוק אריזה גמישה

חיזוק אריזה גמישה

חיזוק אריזה גמישה בעזרת בד – למינט מרובד‎

כיום בעולם ישנו שינוי בתחום האריזה. יש במוצרים רבים מעבר לאריזה גמישה בשל יתרונותיה. במוצרים רבים אריזה הגמישה הינה אידאלית לאריזה של מוצרים הרגישים לחמצן אור ולחות, אך עקב חוזק מכאני של האריזה הגמישה, אינו מספק במוצרים מסויימים, לא ניתן לארוז אותם כיום בטכנולוגית האריזה הגמישה הקיימת.

החדשנות במוצר שבפיתוח הינו שילוב של אריזה גמישה מודפסת באיכות גבוהה, עם שכבות בד ממספר סוגים לייצור האריזה. האריזה בעלת תכונות מכאניות גבוהה במיוחד בהשוואה ללמינט ללא בד, ותוך שמירה על יתרונות והאיכויות של אריזה גמישה לחסמות לחמצן אור ולחות.

לסיבי בד לא ארוז, תכונות נגיפה משופרות, עמידות נקירה, ואי המשך קרע מתוך היותם קצרים אך קשורים בין סיב אחד לשני בצורה מכאנית. בשילוב עם חומרי גלם מתחום האריזה הגמישה אשר מעניקים תכונות של חוזק גבוה במתיחה, התארכות מוגבלת וחסמות גבוהה ללחות אור וחמצן, ויכולת הדפסה באיכות גבוהה. מיוצר מוצר מתקדם וחדשני בתחום. כיום לא קיימת אריזה מסוג זה באף מקום אחר בשוק.

ייוצר הלמינט מבוצע על ידי הדבקת שכבות בטכנולוגית למינציה עם דבקים מתאימים לתהליך שילוב יריעות בעלות סיבים קצרים וארוכים להשבחת תכונות החוזק מכאני, האימפקט, הנקירה, שינוי תחושת המגע ליריעה ודיקוק הלמינט תוך שמירת תכונות בחסמות ועליה בתכונות המכאניות.

בתהליך הפיתוח מיוצרת יריעה מודפסת בדפוס כלוא, הדבקת השכבות מבוצעת בדבקי למינציה שונים בכדי להדביק את היריעות אל סיבי הבד בצורה הטובה ביותר ועל ידי כך לנצל את תכונות סיבי הבד לשיפור התכונות הכלליות של האריזה החדשנית.

השוק מתחום המזון, החקלאות והתעשייה דורש למוצריו פתרונות לאריזה גמישה מודפסת באיכות גבוהה של משקל גבוה ונדרש חוזק מכאני לפיצוץ, נקירה, ביטול תכונת המשך קרע ובמקביל, שמירה על המוצר הנארז מלחות, אור חמצן.

הפיתוח החדשני, יאפשר לארוז מוצרים באריזה גמישה, המגנה על המוצר בכל הפרמטרים ולאורך כל שלבי השימוש במוצר הארוז.

המוצר החדשני פונה לתחום האריזה של מוצרים אשר לא ניתן לארוז אותם בטכנולוגיה האריזה הגמישה כיום, ולכן משתמשים באריזה קשיחה אשר יקרה, מזהמת סביבית, ויותרת מגבלות לוגיסיות לפני המילוי ואחרי השימוש במוצר, או מוצרים הארוזים באריזה גמישה, אך נעזרים secondary packaging להגנה על האריזה. כגון שקית המשלבת אלומיניום לשמירה על הטריות של המוצר. אך יש להגן על האריזה שלא תיכשל באמצעי אריזה נוספים כגון קרטון, יריעת בועות וכו'. שיטה זו גוזלת זמן אריזה ארוך, השקעה לוגיסטית באביזרי אריזה רבים, מזהמת את הסביבה ואינה יעילה.

השוק אליו מפותח המוצר הינו שוק גדול המשתמש באריזות, להובלת מוצרים יקרים ביחס למחיר האריזה, ואשר מוכן להשקיע כסף, בשינוי שיטת האריזה על מנת לחסוך כסף בעתיד או לשנות מערכים לוגיסטיים בהתאם.

שוק תוספי התזונה, ותמציות המזון. שוק הכימיקלים והפטרוכימיים בצורת אבקות/ פתיתים/גרגירים. ושוק הקנאביס הרפואי.

כיום אין חברות המציעות פתרון דומה לאריזה זו, אלא שיטות אריזה יקרות, ומסורבלות יותר מבחינה לוגיסטית ומבחינת טכניקת האריזה.

למידע נוסף, צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה