דף הבית
פיתוח אריזות זה גלובל רוטו שקע

פיתוח אריזות זה גלובל רוטו שקע

אנו בגלובל רוטו שקע מתמחים במגוון תחומים שונים בעולם האריזות. מחלקת הפיתוח שלנו מונה אנשי מקצוע מנוסים וותיקים המכירים לעומק כל תחום עד לפרטי פרטיו. מבין תחומי ההתמחות שלנו, אנו בגלובל רוטו שקע מומחים בייצור אריזות גמישות, וגם במתן שירותי פיתוח אריזות שונות. כבר עשרות שנים צוות מחלקת הפיתוח שלנו משרת נאמנה את כל מגוון לקוחותינו ונותן להם מענה אישי, מדויק ומקצועי.

במחלקת פיתוח האריזות שלנו עוסקים אנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק, והם בעלי ידע עצום וניסיון של שנים. הצוות שלנו במחלקה עוסק בתהליך הפיתוח של האריזה – תהליך שראשיתו בלמידה מעמיקה של אפיון צרכי הלקוח והמוצר, ושממשיך באפיון רכש קו ייצור, פיתוח וייצור אב טיפוס, וכמובן, ייצור מסחרי של המוצר. כל אלו מתקיימים במקביל לליווי הלקוח בהטמעת האריזה על קוויה.

תהליך פיתוח האריזה

שירותי פיתוח האריזות שאנו מעניקים ללקוחותינו כוללים מספר נקודות חשובות בתהליך:

 • אפיון אריזה ותכנון הרכבים – כחלק מתהליך פיתוח האריזה, אנו מבצעים יחד איתכם תהליך אפיון ותכנון מלא של האריזה ושל הרכביה. תהליך האפיון כולל שאלות שונות על מאפייני האריזה בהתאם לדרישות שהאריזה צריכה לעמוד בהן, מה היא אמורה להכיל, מהם החומרים שמומלץ להשתמש בהם, איזה סוג אריזה כדאי להשתמש במקרה זה, באיזו שיטה כדאי להדפיס את הכתוב על האריזה ועוד. לאחר אפיון האריזה, ניתן לתכנן אותה.
 • אפיון רכש קו ייצור – לפני רכישת קו ייצור, יש לבצע אפיון מלא ומקיף כדי לוודא שהוא אכן מתאים למוצר שלנו. בדיוק בשביל זה הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, והוא יסייע לכם בהתאמת קו הייצור עבור המוצר שלכם ועבור צרכיו הספציפיים באופן אישי.

גלובל רוטו שקע – עומדים לשירותך
אנו מציעים עבור כל לקוחותינו מגוון שירותים שונים של פיתוח אריזות, ביניהם:

 • איתור פתרון אריזה המתאים לך
 • אריזות מתמחזרות
 • פיתוח אריזות חדשות
 • שיפור אריזה קיימת
 • מתן פתרונות לחסכון בעלויות האריזה
 • מתן פתרונות בעלי חדשנות טכנולוגית וסביבתית
 • פיתוח אריזות חכמות
 • פיתוח אריזות אנטיבקטריאליות
 • פיתוח אריזות שומרות טריות המאריכות חיי מדף

פתרון אריזה ייחודי – הארכת חיי מדף

מחלקת הפיתוח שלנו גאה בפתרונות הטכנולוגיים הרחבים שהיא מציעה עבור מגוון לקוחותיה. כך למשל, אנו מפתחים אריזות השומרות על טריות המוצרים ובכך מאריכות את חיי המדף שלהם. 

הארכת חיי מדף היא פתרון אריזה ייחודי המאפשר לאחסן ירקות לאורך זמן. טכניקות מתקדמות בייצור למינציה ששולטת על רמת הלחות, החמצן וגזים נוספים בתוך האריזה הביאו לכך שניתן לשמר ולווסת את ספיחת הלחות והחמצן בתוך האריזה. כך, לא מתפתח ריקבון, וניתן להאריך את חיי המדף של הירקות המקרר.

כשנתנו לקמעונאים שונים להשתמש באריזת הארכת חיי המדף, הם דיווחו על שלל יתרונות, ביניהם ירידה בכמות הירקות הנזרקים, אחסון לאורך זמן וחסכון בעלויות.

פתרונות אריזה ייחודיים – אריזות גמישות, שקיות ולידים

אריזות ייחודיות נוספות שיש לנו בגלובל רוטו שקע הן האריזות הגמישות. אלו מתחלקות לשלושה סוגים:

 • יריעות חד שכבתיות – מדובר ביריעות נייר PP או PET המותאמות למגוון אריזות. ניתן להשתמש במספר ציפויים שונים, וזאת בהתאם למוצר שאורזים. ציפויים כגון: פריימר, אנטיפוג, דבק קר ולכה הם מהנפוצים ביותר ולכל אחד יש יתרונות שונים ומאפיינים שונים. דוגמאות לאריזות ביריעות חד שכבתיות הן אריזת מוצרי מזון יבשות, אריזות למרגרינה, אריזות למוצרי היגיינה, אריזות טוויסט לסוכריות, מאגדות, אריזות מוצרים לתעשייה, ועוד.
 • יריעות רב שכבתיות – אלו יריעות למינציה שונות (למינטים), המיועדות למגוון שימושים שונים. הן מתאימות לאריזה במכונות HFFS או VFFS אוטומטיות. ניתן להדפיס עליהן בהדפסת שקע או פלקסו, במראה מט או מבריק – לפי העדפתכם. דוגמאות: אריזות למזון מסוגים שונים, אריזות למוצרי שוקולד וחטיפים, אריזות לאבקות, אריזות למוצרים יבשים, אריזות ולמוצרים קפואים, אריזות למזון תינוקות, אריזות לקוסמטיקה, אריזות למוצרי ניקיון, ועוד.
 • תוויות wrap around – אלו הן התוויות שמקיפות את בקבוקי השתיה שלנו ועליהן מודפס כל התוכן שאנו רגילים לקרוא על הבקבוק – שם החברה, הלוגו, טבלת הערכים התזונתיים מאחור, רשימת הרכיבים וכו'. אלו תוויות מסוג יריעה חד שכבתית, והן מותאמות להתכווץ על הבקבוקים כדי להיצמד אליהם. ההדפסה יכולה להיות שקע או פלקסו, וקיימת אפשרות להדפסה דו-צדדית.

אנו בגלובל רוטו שקע מציעים גם אריזות של שקיות בשכבות שונות ובעלות תכונות שונות, בהתאם לתכנון האריזה שנעשה בשלב האפיון. אנו מתמחים גם בשקיות עם זיפר, חורי תלייה, נוצ', פתיחה בקו ישר, שקיות שטוחות, שקיות דויפאק, שקיות לריטורט, שקיות double gaset ועוד.

גם לידים (יריעות להלחמה) הם אריזות נפוצות ביותר שכולנו מכירים. לידים משמשים אותנו כאריזות לגביעים שונים (גביעי גבינה, יוגורטים, סלטים מוכנים מראש, מוצרי בשר מעובדים, ממרחים, גביעי רכז עגבניות, וכו'), למיכלים ולמגשיות מזון. אפשר לחשוב על לידים קצת כמו ניילון נצמד על אריזת פלסטיק – רק שהליד חזק יותר, עבה יותר ועמיד יותר, בעל תכונות שונות שמאפשר לשמור על טריות המוצרים לאורך זמן.

בהתאם לשלב האפיון והתכנון שהתבצע בתחילת התהליך ניתן להחליט איזו אריזה מתאימה עבור המוצר – אם המוצר דורש אריזה ששומרת על טריות המזון, אריזה גמישה, שקית, לידים או אריזה אחרת.

גלובל רוטו שקע – נותנים פתרון לכל אתגר.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה