דף הבית
שקיות אריזה

שקיות אריזה

אספקת שקיות אריזה בגימורים שונים, גדלים שונים,המתאימים באופן מושלם לשימושים רבים, תוכלו למצוא אצלנו שקיות שטוחות; שקיות עומדות, שקיות עם כפלים בשני הצדדים.

עיצוב מוקפד של שקיות אריזה

בחברת גלובל, מייצרים מגוון עשיר של שקיות אריזה, ומקפידים לספק את השירות והמוצרים האיכותיים ביותר, קרוב לארבעים שנים, וגישת ההקפדה על איכות מעולה היא שיצרה את המוניטין הטוב שלנו.

במחלקת הייצור שלנו, צוות מקצועי ומיומן המייצר מגוון סוגים של שקיות אריזה, בהתאמה לכל מטרה או צורך. עובדי המפעל שלנו מייצרים שקיות בהרכבי של שתיים עד חמש שכבות, עם הגנת אריזה מפני תכונות של חסימות לאור, מעבר חמצן או קריעה.

שקית שטוחה עם אפשרות הלחמה בשלושת צדי השקית

שקית שטוחה בגדלים שונים המותאמת לצרכי הלקוח, קיימת אפשרות לבצע חירור בחלק העליון כך שניתן לתלות את השקית בתצוגה. ניתן אף לשלב זיפר לסגירה חוזרת.

שקית דויפאק גמישה (שקית עומדת עם תחתית ללא כפל)

שקיות אלו מתאימות לאריזת מגוון מוצרים, מוצרי מזון, החל מממתקים, דרך אבקות יבשות למרקים ועד קפה או רכיבים מיוחדים. פורמט אריזה פופולרי זה מיועד ליציבה ללא התנגדות, ומבדיל את עצמו מסגנונות שקיות אריזה גמישות אופייניות אחרות.

שקית דויפאק זכתה עם השנים למוניטין נהדר, ובצדק. היא זמינה במגוון דגמים נהדרים להצגת מוצרים על מדפים, שקיות אלו אהובות על יצרנים וצרכנים כאחד בשל הנוחות, הפונקציונליות והמאפיינים האסתטיים המהנים שלהן.

שקית עם זיפר: לשמירה על טריות מזונות ופונקציונליות שמיועדת למותגים שלכם

אתם עובדים קשה כדי לספק מוצרים מזון איכותיים ובעלי ערך ללקוחות שלכם. קיום ההבטחה מתחיל עם אספקת חומרים מצוינים ומסתיים עם שקיות אריזה נהדרות.

שקית עם זיפר נראית טוב ויש לה תפקודיות גבוהה. היתרונות החשובים שלה כוללים:

  • הגנה על המוצרים שלכם בכל סביבה רלוונטית, כולל אחסון, משלוח וקמעונאות.
  • הבטחת איכות, טריות וטעם.
  • שמירה על מוצרי המזון שלכם מפני סכנות לחות, חמצן, ריח וסיכונים אפשריים אחרים.

ויש גם אפשרות הגנה מפתיחת ילדים

עם קרוב לארבעים שנות ניסיון בתחום שקיות אריזה, לקוחות מובילים בתעשייה ופתרונות אריזה מרובים בהתאמה אישית שמיוצרים במפעל גלובל מדי יום, אנחנו גאים להציג גם שקיות עם אפשרות הגנה מפתיחת ילדים.

המטרה שלנו היא לעזור לכם והמומחיות שלנו היא יצירת אריזות גמישות בהתאמה אישית, ואנחנו עושים זאת היטב. מעבר לאריזות עם זיפר, שקיות גמישות ייחודיות בגדלים שונים, אנחנו רוצים לעזור לכם גם עם שקיות שמונעות מילדים לפתוח תכולה שעשויה לא להתאים להם, או למנוע פתיחה בשוגג ופיזור תכולת השקית על רצפת המטבח המבהיקה שלכם.

בשורה התחתונה, אנחנו משתמשים רק בחומרים ותהליכי הדפסה באיכות הגבוהה ביותר, ויש לנו מוניטין מצוין בענף. פשוט צרו קשר עם צוות תמיכת שירות הלקוחות המיומן שלנו, וקיבלתם מתכון להצלחה.