דף הבית
חדשות
ברוכים הבאים לאתר החדש של גלובל

ברוכים הבאים לאתר החדש של גלובל

בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים היום האינטרנט הוא כלי מרכזי המלווה אותנו ומשרת אותנו בכל תחומי החיים- אם בהזמנת מקום במסעדה או בהזמנת כרטיסים להצגה, בצ'יטוט עם חברים ומכרים ברשתות חברתיות, יותר ויותר אנשים מבצעים את הקניות שלהם באינטרנט, ואפילו אג'נדות פוליטיות עולות לאוויר קודם כל ברשת.

רשת האינטרנט פעילה 24/7 והפעילות המתרחשת בה היא במקרים רבים המפתח לשגשוג והצלחה כלכלית, ולעיתים אף מכריעה גורל עסקים מלהתקיים או לחדול. זהו כלי חשוב בהשגת לקוחות או ביצירת רושם של חברה מתקדמת וטכנולוגית.
החשיפה ברשת המדיה היא עצומה וממוקדת ובשל כך הנוכחות הדיגיטלית של עסקים ברשת הופכת לנכס חשוב והכרחי, בין אם אתה מסעדן, תעשיין או חנות.

למעשה, בשיווק B2B (עסקים לעסקים) אתר אינטרנט הוא כרטיס ביקור וירטואלי וכלי בידיים של איש המכירות והלקוח כאחד. באמצעותו ניתן להעביר ולקבל במהירות אינפורמציה רבה אך ממוקדת בו זמנית, בצד תמונות ועזרים ויזואליים נוספים. השיטוט באתר מסייע הן ללקוח והן לאיש המכירות להגיע הרבה יותר מוכן וחכם לפגישה ולקדם את עסקיו לצעד הבא.

להיות או להיות? זאת כבר לא שאלה

כפי שכבר הבנתם, כוחה של החשיפה במדיית האינטרנט הוא עצום, בין אם באמצעות אתר חדיש ומתעדכן, באמצעות פרופיל פייסבוק או לינקדין או אפיקי פרסום אחרים.
אתר אינטרנט טוב יודע ללכוד את תשומת לב המשתמש, סדר התכנים ברור והגיוני והתכנים הוויזואליים נעימים לעין הגולש. אך כדי באמת למצות את כלי השיווק שבידך יש עוד דבר אחד שעליך לעשות-  על המשתמש למצוא אותו בקלות וביעילות במנועי החיפוש הפופולריים. בצורה זו, אתה סולל את דרכו של הלקוח הפוטנציאלי אליך ועושה את מלאכת החיפוש לאפקטיבית.

חברת גלובל רוטו שקע, חורטת על דגלה את עקרונות החשיבה היצירתית והחדשנות באריזה, כך שבאופן טבעי, הרגשנו צורך לחדש ולרענן את אתר האינטרנט שלנו – עבורך הלקוח.  הבנייה והעיצוב נעשו מתוך רצון ליצור חוויות משתמש נעימה ומתוך מחשבה להקל עליך הגולש למצוא את שאתה מחפש.

אנו מזמינים אתכם לגלוש, לקרוא ולהתרשם ולקבל חוות דעתכם.

לשירותכם תמיד,

משפחת גלובל רוטו שקע